טיול רייזרים עם המשפחה

טיול רייזרים עם המשפחה

משפחה שרוצה לצאת לחוויה מחברת, מרגשת ומקרבת, יכולה להתעניין בטיול רייזרים. למעשה, טיולי רייזרים יכולים להתאים לכל קבוצה של אנשים שרוצה לצאת יחדיו לחוות הרפתקה. בין היתר, עקב מהירות הכלי, הסיפוק שבהתגברות על תלאי הדרך, והיכולת לעצור מתי שרוצים כדי לאכול ארוחת צהריים מרעננת לצד נופים מרהיבים.

 הרייזרים נודעים ככלי רכב חזקים, יציבים ובטוחים יחסית וניתן להכניס אליהם זוגות ואף רביעיות. ניתן להגיע עם הרייזרים גם למקומות הכי לא מתועשים, לטפס איתם בדרכים תלולות וסלעיות, ולעבור פיתולים מפתיעים. למעשה, כל אתגר שצולחים עם הרייזר, יכול להוסיף להפתעה ולתחושת הסיפוק.

כל אחד יכול לנסוע ברייזר, כל עוד יש לו רישיון נהיגה.  במהלך הנסיעה יהיה ניתן להיתקל ולעצור בנופים ופינות חמד, לצלם תמונות ולאכול צהריים, ובאופן כללי להנות מהדרך.

למה זה הפך ללהיט?

יש שיגידו שהרייזרים הפכו לאהובי הקהל בו ברגע שהם יצאו “מהרחם” השיווקית של יצרני המכוניות. שכן לא מדובר רק בכלי רכב עוצמתי ומעניין, אלא בכזה שמרווה את צימאונם של אוהבי ההרפתקאות והטיולים להרפתקה מיוחדת במינה.  נסיעה ברייזר יכולה להיות מאוד מעוררת ומרגשת, בין היתר כי הרייזר מאפשר לצלוח מרבית ממכשולי ואתגרי הדרך, ובכלל, כי הוא מאפשר לעשות זאת תוך כדי הפעלה של עוצמה מכנית כבירה. הרייזר יכול להיות מאוד חזק ועוצמתי, וכל מי שיושב בו יכול להאזין ולחוש את המנוע הרוטט והמפליא.

אזורים נפוצים לטיול

יש כל מיני אזורים שניתן לטייל בהם בארץ. יש כאלו שמעדיפים לעשות טיולים משפחתיים באופן מאורגן, כלומר, כדרך חברה חיצונית, המאפשרת גישה למסלולים שהיא שמציעה ללקוחותיה. ואם רוצים לרכוש רייזר פרטי למשפחה ולצאת עימו לטיולים, ניתן לטייל בגלבוע, ביערות, במדברים, ובשלל פינות חמד ברחבי הארץ.

יש שאוהבים לצאת דרך השדות של מושב נחמיה, לכיוון יער ברקת, כדי לטייל על השבילים הסלעיים (כן, הרייזר יכול לעמוד בזה), לחצות את נחל נטוף ומשם להיכנס ליער בין שמן. במהלך הנסיעה, ניתן יהיה לעבור בין החורש הטבעי ולעלות לתצפית תל חדיד. יש שיכולים דווקא לצאת דרך השדות של מושב נחמיה, אך לכיוון צפון מזרח, לתוך יער ברקת, ומשם לעלות במסלולים מפותלים אל בין העצים לתצפית של 360 מעלות על חוף השפלה והשומרון.

יש שבכלל מעדיפים לצאת לאזורי הגלבוע, לבקר במעיינות, במטעי שקדים וזיתים, בשדות חקלאיים שונים ובאופן כללי להיחשף לכל הירוק שבאוויר.

 דוגמא לחברות שמציעות טיולי רייזרים

בחלק זה של המאמר נציג חברות מסוימות באתרנו, אשר בחרנו לככב בכתבה זו. נזמין אותך להמשיך לעיין באתר כדי לגלות חברות נוספות המציעות טיולי רייזרים, מלבד אלו שנציין בפסקאות הבאות.

  1. ארי אקסטרים טיולי טרקטורונים ורייזרים

חברת ארי אקסטרים טיולי טרקטורונים ורייזרים מציעה טיולי שטח, באזור הרי יהודה. טיולים אלו נעשים עם מספר סוגי כלי רכב, ביניהם כמובן רייזרים. במסגרת שירותי החברה ניתן לשלב טיולים רגליים בנחלים ובשמורות טבע, מקומות לינה ואפילו להתארגן על ימי גיבוש וכיף.

ארי אקסטרים טיולי טרקטורונים ורייזרים מעידים על הטיולים שלהם כאקסטרים, המשלבים נופים, אתרים ארכאולוגיים ואפילו מסעדות ברמה גבוהה.

טיולי האלה מציעים מגוון סוגי טיולים, ביניהם: ג’יפים, טיולי שטח המוניים בספארי, טיולי טומקארים וטיולים רגליים. [וסביר להניח, ש] גם רייזרים, לאור כך שהחברה רשומה בקטגוריה זו באתרנו. ההתמחות של החברה היא באהבת הטבע והעברת המורשת של המקומות שמגיעים אליהם. ניתן לשלב אלמנטים רבים להנאה ואדרנלין ואפילו לארגן אירועים כמו הצעות נישוין, בר או בת מצווה, ימי הולדת, טיולים משפחתיים ואפילו טיולים רומנטיים. למעשה, טיולי האלה מעניקים פתרונות קולינריים באווירה הפראית, למי שרוצה להגיע בלי לבשל משהו לפני כן. ישנה אפשרות לארגון ימי כיף וגיבוש, המשלבים פעילויות שטח.

רפטינג נהר הירדן – ג’יפים וטרקטרונים מציעים טיולי רייזרים בצפון, בין הנופים הירוקים וערוצי הנחל הכחולים ואיך לא – המסלולים המאתגרים (אם כי כל נהג ורמתו). במסגרת הטיולים, ניתן לנהוג על רייזר באופן עצמאי,  ולהגיע יחד למקומות חדשים או מושכים בצפון. הטיול מתאים למשפחות, קבוצות ובודדים.  כל רייזר יכול להכיל עד 4-6 נוסעים. יש צורך בהחזקת רישיון נהיגה לרכב כדי להפעיל ולנהוג ברייזר. הפעילות תמשך משעה ורבע כולל התדריך עד ליום שלם ויש לתאם מראש. עלויות השכרה נעות בין 400 ל-600 שקלים חדשים פר רייזר.

לצפיה בכל החברות שמציאות טיולי רייזרים בישראל >>

 

לסיכומו של דבר – טיולי רייזרים למשפחה

רייזרים נמצאים איתנו כבר כמה שנים. אלו מאיתנו שניסו, יכלו לראות ולהבין כמה נסיעה בהם יכולה להתאים, לרגש ולהעיף את הפוני. הרייזרים נחשבים בטוחים יחסית, ועם זאת יש לנהוג בהם בזהירות. ניתן לנסוע בהמון תוואי שטח עם רייזר, ו/או לסחוב קרוואנים, סירות ופריטים כבדים יחסית אחרים. ניתן לנסוע איתם במסלולים רבים, וחיפוש קליל בגוגל ו/או באתר שלנו יכול לחשוף חברות המציעות טיולים מאורגנים. ובנימה זו, גם אם אנחנו נהנים ומשחררים שליטה עם המשפחה, יש לוודא שאנחנו שומרים על בטיחותנו, בטיחות הקרובים ובטיחות הסביבה. בייחוד אם אנחנו נוסעים באזורי טבע לא מתועשים. בכך נוכל גם להנות וגם להימנע מלהפריע לחיות הבר הקיימות. טיולים מהנים.

דילוג לתוכן