פרטיות ותנאי שימוש

פרטיות
חברת Trip360 עושה את כלל המאמצים ומשקיעה משאבים רבים כדי להבטיח שכל הגולשים באתר החברה ייהנו מחיסיון מלא ומגלישה מאובטחת.


כדי לספק לכם ביטחון מקסימלי ולוודא שתיהנו מחוויית גלישה בטוחה ומאובטחת, הטמענו באתר טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ביותר. אנו מקפידים שהשימוש במידע אשר מועבר באמצעות האתר יתבצע בהתאם לחוק ותוך שמירה מרבית פרטיותם של הגולשים.


חברת Trip360 מכבדת את פרטיותם של הגולשים ועושה את כל שבכוחה כדי לאפשר להם לשמור עליה, עם זאת תממש את הזכות שעומדת לרשותה להשתמש בטכנולוגיית מעקב אחר הרגלי הגלישה של הגולשים באתר באמצעות COOKIES (“עוגיות”), בהתאם לשיקול דעתה הפרטי. בנוסף, החברה רואה בהרשמה לאתר החברה כאישור לשליחת דברי דואר הכוללים עדכונים, פרסומים, חדשות ומידע חשוב בתחום התמחותה לתיבת המייל של הלקוחות.


החברה מתחייבת להימנע משימוש בפרטי הגולשים באופן אשר מפר את תנאי המסחר המקובלים, משמע שאנו מתחייבים שלא לסחור בפרטיהם האישיים או חלילה להעביר אותם הלאה לכל גורם שהוא, ללא קבלת היתר מפורש, למעט לגורמים מוסמכים ומתוקף צו בית משפט.

תנאי השימוש באתר
תנאי השימוש באתר מוצגים כאן כדי להסדיר את הבסיס החוקי לגלישה ומהווים תנאי הכרחי למניעת אי הבנות או עימותים מיותרים עם הגולשים בנושאים שונים.


תנאי השימוש באתר חלים על כל התכנים שמופיעים בו, ונגישים לגולשים מכל אמצעי גלישה בין אם מחשב נייח מחשב נייד, בין אם טלפון סלולרי ובין אם ממכשירים אחרים. אתר Trip360 הוקם על מנת לספק לגולשים מידע רלוונטי ועדכני בנושא פעילויות ותיירות פנים בישראל והשימוש בו ובכל התכנים שמופיעים בו, כמוהו כהסכמה לתנאי השימוש והגלישה באתר.
לפני השימוש באתר יש לקרוא את תנאי השימוש בעיון רב ובמידה ומי מהגולשים אינם מסכימים לתנאים מסיבה כלשהי או מסרבים לאשרם, יהיה עליהם שלא להשתמש באתר.


האחריות על שימוש באתר תוך שמירה על הנורמות המקובלות חלה על הגולשים בו באופן מוחלט, כאשר חברת Trip360 לא תישא באחריות לשום סוג של נזק ישיר או עקיף, אשר עלול להיגרם כתוצאה מאותו השימוש.
על אף ולמרות שהחברה מקפידה להעלות תכנים חדשים ומעודכנים ללא הרף ובכך להעשיר את האתר ואת חוויית הגלישה בו, אף אחד מהתכנים אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, והחברה אינה אחראית על האופן שבו נעשה שימוש בתכנים ובמידע שמפרסמת באתר.

באתר שלנו מופיעים לא פעם קישורים לאתרים שונים, לנוחיותם של הגולשים ולשיתוף מידע שעשוי לסייע להם. היות והקישורים מופעלים על ידי גורמים חיצוניים לחברה, ובהיעדר כל קשר עם מפעילי האתרים, לצד חוסר יכולת לקבוע אילו תכנים יופיעו באתרים אלו, חברת Trip360 אינה נושאת באחריות כל שהיא לגבי אתרים אלו, על התכנים והמידע שמופיעים בהם.


זכויות היוצרים באתר בלעדיות לחברת Trip360 ולכן חל איסור על שימוש מסחרי ו/או פרטי בתכנים שמופיעים באתר, לרבות תוכנות, תמונות, מאגרי נתונים, מאמרים וקבצים.
הפצת, העתקת ושכפול תכנים או כל חומר אחר שמופיע באתר מחייבת קבלת הסכמה מהחברה.
אנו מאחלים לכם גלישה נעימה!

דילוג לתוכן