תיקון פנצ'ר בטרקטורון כשאתם תקועים בשטח

תיקון פנצ’ר בטרקטורון כשאתם תקועים בשטח

אין הרבה דברים כיפיים ואטרקציות מגניבות כמו טיולי שטח עם טרקטורון, אופנוע שטח וג’ם ג’יפים. עם זאת, כאשר אתם יוצאים לשטח אתם חייבים להיות מוכנים לכל מיני תרחישים שונים, כולל מצב של פנצ’ר בגלגל הטרקטורון. מה עושים? ממשיכים לקרוא.  ראשית, עליכם למצוא את הצמיג הרזרבי והג’ק. תא האחסון של הצמיג ממוקם בדרך כלל בחלק הקדמי של הטרקטורון, מתחת למושב וכולי. לאחר שמצאתם את הפריטים הללו, תצטרכו לפרק את הגלגל המפונצ’ר שלכם. אם אין לכם צמיג רזרבי בטרקטורון שלכם, תוכלו לקרוא לשירות של מוסכניק נייד עבור עזרה במיידי. 

החלפת צמיג בטרקטורון בשטח

ראשית, ודאו שהטרקטורון על קרקע ישרה, אחרת הוא עלול להתהפך בזמן שאתם מחליפים את הצמיג שלו. ודאו שאין אבנים או פסולת מתחת או סביב הטרקטורון לפני שתמשיכו בתהליך זה, מכיוון שפסולת על הקרקע עלולה לגרום נזק לחלקי הטרקטורון אם לא יוסרו תחילה. עכשיו כשהכול מאורגן, הסירו את הצמיג המפונצ’ר כדי להרכיב את החדש. כל זאת, בהנחה שיש לכם צמיג רזרבי בטרקטורון ושהוא אכן תקין ומוכן לשימוש. כמו כן, אנשים רבים מחזיקים בטרקטורון שלהם ערכה של תיקון תקר בשטח. הערכה הזאת כוללת את כל מה שצריך כדי שתוכלו להמשיך הלאה ללא קריאה של מוסכניק נייד או החלפת צמיג. 

שירות מוסכניק נייד לחילוץ טרקטורונים בשטח

אם נתקעתם עם צמיג מפונצ’ר בשטח, אל תיבהלו. יש שירות שיכול לעזור לכם והוא נקרא מכונאי נייד, אינכם צריכים לדאוג לגרירה ולתיקון הטרקטורון, מוסכניק נייד דואג לכם להכול. מוסכניקים ניידים זמינים 24/7 והם יגיעו למקום שלכם ויתקנו את הטרקטורון ממש שם בשטח.  מוסכניקים ניידים מספקים ללקוחות שירות מהיר, ובשורה התחתונה, זה מה שכולם צריכים כשהם נתקעים בצד הדרך או בשטח עם פנצ’ר בגלגל. ברוב המקרים, מכונאי נייד יכול להגיע לאזור שלכם תוך טווח של שעה עד 3 שעות. 

מה כוללת ערכת תיקון פנצ’רים לטרקטורון?

אם שירות מוסכניק נייד יעלה לכם בין 150 ₪ ל-350 ₪ בממוצע, ייתכן כי ערכת תיקון פנצ’רים לטרקטורון תהיה יותר משתלמת בטווח הארוך. בדרך כלל הערכה תכלול את כלי העבודה המינימליים שמצריך תיקון פנצ’ר, כמו גם “תולעים”, שזהו בעצם כינוי לחומר המילוי שאוטם את התקר.  ניתן למצוא ערכות כאלו החל ממחירים ממוצעים של כ-75 ₪ ומעלה, כאשר חלק מהערכות כוללות גם קומפרסור לניפוח הצמיג של הטרקטורון. בין אם תקראו למכונאי נייד או שמא תרכשו את הערכה לתיקון הפנצ’רים, הקפידו תמיד לוודא שיש לכם את כל הציוד הנדרש לפני יציאה לשטח. ככה תוכלו לוודא שאתם מוכנים לכל תרחיש, מקרה בלת”מ כזה או אחר. כלל האצבע הוא, לעולם לא לצאת לבד לשטח ולעולם לא לצאת לא מצוידים. אם אתם יוצאים לבדכם עם טרקטורון לשטח, הקפידו לעדכן מישהו בדבר מקום הימצאותכם.
דילוג לתוכן