טיולי ריינג'רים באיזור השרון

טיולי ריינג'רים באיזור השרון

טיולי ריינג'רים באזור השרון מציעים חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת לכל מי שאוהב טבע ונופים אך מחפש גם מעט אקשן ואדרנלין. ריינג'רים הם רכבי השטח האולטימטיביים, הם עוצבו כדי לצלוח גם את השבילים המאתגרים ביותר וכאשר יוצאים לחקור איתם את השטחים הפתוחים באיזור השרון, אפשר להגיע גם לפינות הנסתרות ביותר.

למי טיולי ריינג'רים באזור השרון מתאימים?

ריינג'רים הם רכבי שטח ייעודיים ולכן הם מתאימים במיוחד לנסיעות אתגריות, מלאות באקשן עבור חובבי האקסטרים. מומלץ לשכור אותם כאשר רוצים ליהנות מחוויית ספורט אתגרי במסלולים המאתגרים יותר באזור השרון, אבל אפשר בהחלט גם לצאת איתם לנסיעות רגועות במסלולים יותר נוחים לתמרון.

הריינג'רים הם חיות שטח אמיתיות, ומעוצבים לצלוח כל אתגר, יש להם כלוב פלדה שיספוג זעזועים, חגורות בטיחות, ידיות אחיזה, מתלה לנוסעים ושלל אביזרים שהופכים את הנסיעה לכמה שיותר בטוחה.

מסלולי שטח מאתגרים באזור השרון

ריינג'רים מעוצבים לעמוד בכל תנאי שטח, ואלו שבוחרים בטיולי ריינג'רים באיזור השרון, מחפשים לאתגר את עצמם ולמצות את כל מה שיש לכלי הייחודי להציע להם. יש לא מעט מסלולים בדרגות קושי שונות באזור ביניהם:

  • חופי השרון – מסלול בין חופים צלולים ונקודות תצפית מקסימות אשר במהלכו אפשר לפגוש צבי ים, לטבול בלגונות קטנות, ולבקר בנקודת המפגש של נחל אלכסנדר עם הים. המסלול מתחיל ליד בית ינאי וממשיך עד לפארק נחל חדרה.
  • נחל הירקון – בין כפר סבא לפתח תקווה ישנם המון שבילים פתוחים וטבע ירוק, כאשר בעונות הנכונות אפשר ליהנות ממסלול בוצי ומלא במים בעבירות בינונית וקשה. המסלול עובר בשדות חקלאיים ושמורת טבע.

וכמובן שיש עוד המון מסלולים מעולים שאותם תוכלו לגלות אחרי שתתאמו לעצמכם טיול ריינג'רים!

דילוג לתוכן