טיולי ריינג'רים במרכז

טיולי ריינג'רים במרכז

אם רציתם להכיר את אזור המרכז מזווית אחרת, ולהגיע למקומות שמעולם לא ביקרתם בהם או אפילו ידעתם על קיומם, טיולי ריינג'רים במרכז הם הדרך. בעזרת רכבים שמותאמים לנסיעת שטח, תוכלו לרדת מהכבישים הראשיים והמרכזיים אל תוך המרחבים הפתוחים ולהגיע לפינות קסומות שמתעלות על כל החלומות שלכם.

טיולי ריינג'רים במרכז לחובבי אדרנלין

יש המון כלי רכב שמתאימים לנסיעה בשטח, אבל ריינג'רים הם כלי שטח ייחודיים בכך שעוצבו למטרות פנאי וספורט. בנוסף הם בנויים כך שכל סוגי הנוסעים יכולים לתפעל אותם בקלות ולנסוע בבטיחות, עם הידיעה שהריינג'ר כולל את כל ההגנה שצריך עבור נסיעת שטח אמיתית.

טיולי ריינג'רים מתאימים לכל מי שרוצה להתנסות ברכב שטח המותאם לטיולי אקסטרים וספורט, לנסוע בקצב המתאים ולבחור מסלולים בדרגות קושי שונות.

רעיונות למסלולי טיול במרכז

למרות שאזור המרכז הוא אחד האזורים הכי מיושבים בארץ, עדיין אפשר למצוא בו מרחבים פתוחים שיתאימו לנסיעת שטח. אם חיפשתם מסלולים מתאימים לטיולי ריינג'רים במרכז, אלו רעיונות נבחרים:

  • חולות ניצנים – מסלול חולי שנמצא מעט דרומית לאשדוד, במרחק נסיעה קצרה מתל אביב. המסלול דורש ידע בנהיגה במסלול חולי, וזה בדיוק אתגר שמתאים לריינג'ר.
  • מסלול בין עירוני סובב רחובות – בין שדות ומטעים מסביב לרחובות ועד ראשון לציון ישנו מסלול המציע חוויית שטח מהנה מבלי להתרחק מהמרכז. המסלול מתחיל בצומת ביל"ו.
  • יער בן שמן – יער בן שמן הוא יעד נוסף באזור המרכז, ובו שבילים רבים לטייל בהם, כאשר לאחר הגשם, המסלול יהיה יותר מאתגר.

יש לא מעט מסלולים באזור המרכז שמתאימים לכל מי שקצר בזמן או מעדיף שלא לנסוע רחוק כדי ליהנות מהטבע. עכשיו כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את החברה המתאימה!

דילוג לתוכן