טיולי ג'יפים בישראל - איפה מתחילים?

ישראל  היא אמנם ארץ קטנה בשטחה, אבל היא ללא ספק אחת המדינות שיש בה כל כך הרבה טבע לראות. אחת הדרכים החווייתיות ביותר לראות את כל היופי הזה היא באמצעות טיולי ג’יפים. מה עושים בדיוק בטיולים כאלה, באיזה אזור בארץ כדאי לערוך אותם ואיך בוחרים חברת טיולים טובה? כל הפרטים – כאן במאמר.

טיולי ג'יפים בישראל

למה לצאת לטיול ג’יפים?

בטיולים מסוג זה מטיילים בטבע, אבל בדרך אחרת לגמרי מטיול רגלי – דרך הרבה יותר חווייתית. ג’יפים הם רכבים מאוד חזקים המתאימים לסיור בכל שטח נתון – גם בשטחים שקשה יותר לטייל בהם ברגל, כמו למשל שטחים סלעיים. הג’יפ הוא רכב 4X4 ייעודי, ולכן יש לו מנוע חזק מאוד, שלדה עמידה וגלגלים איכותיים. כל אלה מאפשרים לעשות איתו טיולי ג’יפים אתגריים, ולהגיע למקומות שרכבים רגילים לא יכולים להגיע אליהם ואפילו לכאלה שקשה להגיע אליהם במהלך טיול רגלי.

איפה מטיילים עם ג’יפים?

ארצנו הקטנטונת שופעת אזורי טיול מדהימים אשר מתאימים בצורה חד משמעית לטיולי ג’יפים.

  • טיולי ג’יפים בצפון – ברמת הגולן, בגליל התחתון בגליל המערבי, באזור הגלבוע ובעמקים יש הרבה מאוד מקומות שכדאי להגיע אליהם עם ג’יפ. יש טיולים שמתמקדים באתרים הקיימים באזור מסוים ויש טיולים נושאיים, כמו למשל טיול ג’יפים שעוסק כולו ביין.
  • טיולי ג’יפים במרכז – למרות שהוא לא נתפס כאזור שיש בו טבע, מרכז הארץ שלנו מלא במקומות שאליהם כדאי להגיע עם ג’יפים (אל חלק מהם ניתן להגיע עם ג’יפים בלבד). בין היתר ניתן לבקר בעמק האלה, בדרך בורמה ולטרון, בקיסריה וכמובן – במדבר יהודה, להכיר מקומות חדשים שאף פעם לא ראיתם וליהנות מנופים מרהיבים שאליהם מגיעים בדרך חווייתית במיוחד.
  • טיולי ג’יפים בדרום – הנגב שלנו שופע מקומות שאליהם כדאי להגיע בכלל, ומקומות שאליהם כדאי להגיע בג’יפים בפרט. בין יתר המקומות הללו ניתן למנות את מכתש רמון, בקעת צין, שדה בוקר, הר הנגב הגבוה ועוד הרבה מאוד מקומות אחרים. טיולים באזור הדרום הם טיולים חווייתיים במיוחד, שנדמים כטיולים במרחב אינסופי של דיונות, נחלים ועוד הרבה מאוד מקומות קסומים.

איך לבחור חברה לטיולי ג’יפים?

בזכות הפופולאריות של טיולי ג’יפים, בשנים האחרונות קמו הרבה מאוד חברות שמציעות את השירות. חשוב מאוד לבחור חברה שיכולה להצהיר על כך שהג’יפים ברשותה עוברים בדיקות תקופתיות שוטפות ובטיחותיים לנסיעה, ושקיבלתם עליה המלצות מחברים שכבר התנסו בשירותיה. אם תבחרו כך את החברה שאיתה תצאו לדרך – אין בכלל ספק שתהיה לכם חווית טיול מושלמת. טיול נעים!

חברות שמציעות טיולי ג’יפים בישראל

גליל ג'יפ

נעים להכיר, אני אשר צור ואני ממושב שדה אחליעזר שבגליל העליון, האהבה שלי לטיולי ג'יפים והטבע הישראלי

טלפון: 052-9127841

היי הג'יפ טיולי ג'יפים

לבחור חברת טיולי ג'יפים טובה זה לא דבר פשוט, כשהרעיון של טיול שטח למשפחה או לעובדי החברה עולה ישנם

טלפון: 052-9127849

מטיילים אחרת

יורדים לים המלח? מצוין, זו ההזדמנות שלכם לטיול עוצר נשימה בנופיו הזהובים של מדבר יהודה, להינות

טלפון: 052-9127870

טרקטורוני נוף הורדים

מחפשים אטרקציה אתגרית ומהנה ? אנחנו מזמינים אתכם לחוות את הטבע בשיאו!!!! לראות את הנופים של הגליל

מיקום: כפר ורדיםטלפון: 052-9127894

טרקטורוני היער והגולן - אטרקציות למשפחה

בחברת טרקטורוני היער והגולן תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות טיולי טבע 4X4 יש לנו טיולי יום וטיולי

מיקום: רמות נפתליטלפון: 052-9127857