טיולי טוקטוק

טיולי טוקטוק

 טיולי טוקטוק – לטייל ברגוע

לגלוש אל הטבע

טוקטוקים אמנם מזכירים לרובנו טיולים במזרח הרחוק, שכן שם הם הרבה יותר נפוצים כרכבי טיולים, אבל מי שטיולים בטבע אינם זרים לו בוודאי כבר יודע, שהרכבים הקטנים-אך-פרקטיים הללו “עשו עלייה” לישראל. גם כאן, ממש כמו במזרח הרחוק, טיולי טוקטוק מתקיימים בלב הטבע, ומאפשרים לאוהבי הטיולים להגיע לפינות חמד שבהן מעולם לא היו.

מהו טוקטוק?

הטוקטוקים הם רכבים המשמשים לנהיגה בשטח. מדובר ברכבים חשמליים בעלי יכולת עבירות יוצא דופן ומנוע חזק במיוחד. תכונות אלה של הרכבים מאפשרות להגיע איתם לפינות חמד שקשה להגיע אליהן ללא רכב או כאלה שנמצאות רחוק מכל מסלול טיול, וכך ליהנות מיופיו של הטבע בכל עוצמתו. מי שאיכות הסביבה חשובה לו ישמח לשמוע, כי הטוקטוקים הם רכבים אקולוגיים אשר לא רק שאינם מרעישים אלא גם אינם מזהמים, ולכן אינם מזיקים לסביבה.

מי יכול לנהוג בטוקטוקים?

כל מי שברשותו רישיון נהיגה סטנדרטי יכול לנהוג בטוקטוקים. הנוסעים המתלווים יכולים להיות בכל גיל, כך שהבחירה של טיולי טוקטוק יכולה לאפשר לכם לצאת לשטח עם המשפחה, עם חברים ובעצם – עם כל מי שתרצו לצאת לטיול מקסים בטבע.

היכן מתקיימים טיולי טוקטוקים?

טיולי טוקטוקים יכולים להתקיים בכל מקום בטבע. ברוב המקרים תוכלו למצוא אותם בצפון הארץ, אזור השופע טבע ירוק ויפהפה שכדאי מאוד לבקר בו. באזור זה תוכלו לבקר במגוון רחב של אתרים ופינות חמד שאי אפשר היה להגיע אליהם שלא באמצעות רכב שטח, וליהנות הן מחוויית הגלישה אל הטבע והן מנוף עוצר נשימה.

חוויית נסיעה מיוחדת במינה

הטוקטוקים הם הרכבים המומלצים ביותר לטיולי שטח, בזכות הקומפקטיות והעבירות הגבוהה שלהם. מעבר לכך, הנסיעה בהם חלקה במיוחד, ומספקת לכל הנוסעים הרגשה של גלישה בתוך נופים יפהפיים.

טיולי טוק טוק בחו”ל

אם נחזור לארץ מוצאם של טיולי הטוקטוק נגלה, שהם ממשיכים להתקיים שם במלוא העוצמה. למעשה, בארצות המזרח הרחוק הטוקטוקים משמשים לא רק כרכבי טיולים אלא גם כרכבי הסעות לכל דבר ועניין. למרות זאת, אין להשוות נסיעה בטוקטוק על הכביש לנסיעה בטוקטוק בטבע, שכן חוויית הגלישה מורגשת בעיקר כשהנסיעה מתבצעת בשטח עצמו. אם אתם נוסעים לתאילנד, למשל, תגלו שטיולי טוקטוק הם מאוד נפוצים שם, אבל רגע לפני שתבחרו את מדריך הטיולים שלכם כדאי שתעשו סקר מחירים קצר – כדי להבטיח שאתם לא נופלים למלכודת תיירים.

לסיכום: טיולי טוקטוק, הן בארץ והן בחו”ל, הם פעילות מאוד מומלצת כשיוצאים לטיול, ולא משנה אם אתם עם חברים או עם המשפחה. אין בכלל ספק, שאחרי שתנסו פעם אחת, תרצו לחזור שוב ושוב על החוויה.

השאירו תגובה
תגובה
Name
אימייל
דילוג לתוכן