טיולי רייזר

טיולי רייזר

טיולי רייזר – תחזיקו חזק!

אם אתם אוהבים טבע ואוהבים פעילויות אקסטרים, ואם עוד לא השתתפתם אף פעם בטיולי רייזרים – זאת חייבת להיות הפעילות האקסטרימית הבאה שלכם. מה זה בדיוק רייזר, למה אתם חייבים לנסות לנסוע בו ואיך בוחרים את החברה שאיתה תצאו לטיול? כל התשובות – במאמר שלפניכם.

מהו רייזר?

רייזר בהגדרתו הוא רכב ספורט לנהיגה בשטח, אשר יוצר בדיוק למען מטרה זאת. ולמה אנחנו מתכוונים? טרקטורונים, למשל, אמנם משמשים היום גם כרכבים לטיולי שטח, אולם במקור יוצרו כרכבים חקלאיים המיועדים לסייע לחקלאים בעבודות השדה. רייזר הוא רכב אשר יועד להיות רכב פנאי שטח מלכתחילה, וככזה – הוא בנוי בצורה הטובה ביותר לנסיעה מסוג זה.

מפרט הרכב

  • מנוע רב עוצמה – מנוע חזק במיוחד בנפח של כ-900 סמ”ק, הפועל באמצעות הזרקת דלק אלקטרונית ולו יחס הספק/משקל גבוה במיוחד כמו גם מערכת מתלים מיוחדת במינה.
  • בטיחות ברמה הגבוהה ביותר – רכב השטח מסוג רייזר כולל את כל מה שצריך לנהיגה בטוחה בכל תנאי שטח קיימים: כלוב פלדה שמגן על הנוסעים, ציר אחורי רחב, מערכת בלמים חזקה שמגיבה ללחיצה הקלה ביותר, מתלה קדמי וכמובן – חגורת בטיחות לכל מושב. היציבות הבלתי מעורערת של הרכב מורגשת לאורך כל הנסיעה, ומי שצריך נקודת עיגון נוספת – ימצא אותה בידית האחיזה.
  • תפעול קל במיוחד – הנהיגה ברייזר היא פשוטה ביותר בזכות העובדה שהוא כולל תיבת הילוכים אוטומטית והגה כוח. למעשה, כל מי שברשותו רישיון נהיגה סטנדרטי יכול לנהוג ברכב, כך שגם מי שאין לו ניסיון בתחום יכול לנהוג וליהנות מנסיעה שכמותה עוד לא היתה.
  • ובנוסף לכל אלה גם נוחות ויופי – הרייזר הוא כלי רכב מאוד נוח. המושבים שלו רחבים ומרופדים וכרכב שחשבו על הכל כשייצרו אותו – המראה הכללי שלו פשוט מרהיב.

כל היתרונות הללו הופכים את הרייזר לבחירה מצוינת עבור מי שרוצה לחוות את השטח במצוא עוצמתו, ולהגיע אל מקומות מופלאים בדרך שהיא לא פחות מופלאה – דרך אקסטרים.

מכיוון שעכשיו מאוד ברור למה כדאי מאוד לנסות לצאת לשטח עם רייזר, כל מה שנשאר לעשות הוא לבחור את החברה שתשכיר לכם את הרכבים.

לעשות את הבחירה הנכונה

כדי להיות בטוחים שאתם נוסעים ברכב בטיחותי, חשוב לוודא שהחברה שבה בחרתם דואגת לביצוע בדיקות תקינות של כל הרכבים. הדבר השני שחשוב לוודא הוא שיש לכם תקשורת שוטפת עם המוקד למקרה שחלילה תיקלעו לצרה או לא תמצאו את הדרך חזרה; כמובן שגם המחיר הוא פרמטר חשוב לבחירת החברה, אולם תמיד עדיף לשלם יותר ולקבל יותר בתמורה.

אם תבחרו את חברת טיולי הרייזר על פי הפרמטרים הללו ותנהגו על פי כל כללי הבטיחות שיועברו לכם לפני היציאה לשטח – צפויה לכם חוויה שלא תשכחו במשך שנים. טיול נעים!

 
השאירו תגובה
תגובה
Name
אימייל
דילוג לתוכן