ריינג'רים

ריינג’רים

ריינג’רים

טרקטורונים בשירות החוויה האתגרית

אמרתם ריינג’רים אמרתם חוויה אתגרית בשטח, כזאת שתזכרו כל החיים. אז מהם בעצם ריינג’רים, מה כוללת נסיעה בשטח עליהם ואיך ממנפים את החוויה עד למקסימום האפשרי? כל התשובות במאמר שלפניכם.

מהו ריינג’ר?

ריינג’ר הוא סוג של טרקטורון, אשר מפרטו הטכני מאפשר לנהוג בו בשטח תוך שמירה על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר:

  • מידות – רוחב 150 ס”מ, אורך 300 ס”מ
  • בטיחות – לרכב תא ממוגן המספק לנוסעים בטיחות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית ברכבים מסוג זה
  • מושבים – ספסל אחד בעל שני מקומות ישיבה
  • יכולות עבירות – גבוהות מאוד. מאפשרות לרכב לעבור כל מכשול בשטח כאילו לא היה קיים.
  • בולמי זעזועים – יש גם יש, כאלה המאפשרים לעבור כל מכשול בשטח בקלות יתרה.

כל אלה הופכים את הריינג’ר לרכב המועדף על אנשים רבים אשר טיולי שטח זורמים בדמם, ואשר רוצים לחוש את חוויית הנסיעה בשטח במלוא העוצמה.

מה כוללת נסיעה על ריינג’רים?

טיול ריינג’רים כולל, ברוב המקרים, נסיעה במסלולי שטח ייעודיים הכוללים הרבה מאוד אתגרים. משמעות הדבר היא, שאתם תתחילו לנסוע בריינג’ר במסלול הייעודי, וסביר להניח שתיתקלו בלא מעט מהמורות בדרך, כמו גם בגבעות שעליהן תצטרכו לטפס, בשלוליות בוץ שתצטרכו לעבור או בשבילים צרים במיוחד שיצריכו מכם לגייס את כל יכולות התמרון. משמעות הדבר היא, שאם אתם אוהבים את השטח ורוצים לחיות את השטח – טיול ריינג’רים הוא בוודאות הטיול המושלם עבורכם.

עם מי כדאי לעשות טיול ריינג’רים?

בעיקרון, כדאי לעשות טיול מסוג זה עם אנשים שאתם מרגישים הכי בנוח איתם, ושאתם יודעים שיהיו בראש שלכם כשאתם צריכים לגייס את כל הכוחות כולל כוחות המחשבה כדי להבין איך להתמודד עם האתגרים השונים שהשטח מציב. מרות זאת, גם אם אתם מחפשים דרך מיוחדת לחבר בין אנשים, כמו למשל – לחבר בין קולגות שעובדים ביחד ושכדאי שיזרמו אחד עם השני – טיול ריינג’רים יכול בהחלט לחבר ביניהם.

איך בוחרים חברת טיולי ריינג’רים?

בזכות הפופולריות הרבה שצברו טיולי שטח אלה, יש היום הרבה מאוד חברות המציעות טיולי ריינג’רים בכל חלקי הארץ. חשוב מאוד לבחור בחברה שיש לה מוניטין של שנים בתחום ושדואגת לביטוח מתאים כשאתם נוהגים, וכמובן – בכזאת אשר דואגת קודם כל לבטיחות. לכן, בחרו חברה שמגבילה את מהירות הנסיעה, שמוציאה טיולים רק בהדרכה, ושמציעה מסלולי טיול שמביאים למקומות שמביאים למקסימום את חדוות החוויה. אין ספק, שאם תבחרו את החברה על פי הפרמטרים הללו יהיה לכם טיול ריינג’רים שלא תשכחו לכל החיים. טיול נעים!

השאירו תגובה
תגובה
Name
אימייל
דילוג לתוכן