תומקאר

תומקאר

טיולי תומקאר

אדרנלין ברמה הכי גבוהה

תומקאר הוא רכב שטח מצוין, ולו רק מכיוון שהוא נועד להיות כזה מיסודו. לא עוד טרקטורון אשר פותח במקור עבור החקלאים, לא עוד רכב שטח ששופץ ושודרג כדי להיות בעל היכולות הנדרשות לנסיעת שטח אמיתית ולא רק לנסיעת מבחן. התומקאר הוא רכב שתוכנן להיות רכב פנאי, כזה שמאפשר ליושבים בו להגיע למקומות שבהם רק חלמו להיות מבלי לחשוש מתנאי שטח מורכבים ככל שיהיו. אז מהו בדיוק תומקאר, למי מתאימים טיולים מסוג זה ואיפה הכי כדאי לטייל? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מהו תומקאר?

תומקאר הוא רכב באגי פתוח אשר יוצר לטובת נהיגת שטח. לרכב מנוע חזק ביותר ומערכת מתלים וקפיצים משודרגת, כך שלא רק מי שכבר התנסה ברכיבת שטח יכול לנהוג בו, אלא גם מי שמעולם לא התנסה בסוג זה של נהיגה. העבירות הגבוהה של הרכב והעובדה שמדובר ברכב ממוגן ביותר בזכות שלדת הפלדה שעוטפת את כל היושבים ברכב, מאפשרות לכל מי שיושב ברכב לחוות נהיגת שטח במיטבה. נהיגת שטח כזאת כוללת מפגשים עם אתגרי טבע ועם מכשולים מורכבים במיוחד, אשר למרות קיומם הנסיעה כולה מרגישה לגמרי חלקה. בזכות היציבות הגבוהה של הרכב, טיול תומקאר הוא כזה שמספק לכל המטיילים חוויה אתגרית מגבשת, כזאת שזוכרים במשך הרבה מאוד שנים.

מי יכול לנהוג בתומקאר?

לתומקאר יש תיבת הילוכים אוטומטית, ובלמים שמגיבים היטב ללחיצה הקלה ביותר. לכל מושב יש חגורת בטיחות, ומי שרשאי לנהוג בו הוא כל מי שברשותו רישיון נהיגה בתוקף ברכב רגיל. לאור כל זאת נראה, שלפחות על הנייר, הנהיגה בתומקאר דומה מאוד לנהיגה בכל רכב אחר. אז זהו. שזה רק על הנייר.

נהיגה בתומקאר – לא דומה לשום דבר שכבר הכרתם

נהיגה בתומקאר אולי מתבצעת כמו נהיגה בכל רכב אחר, אבל ההרגשה בשטח היא אחרת לגמרי. אמנם הנסיעה חלקה גם בתנאי שטח מורכבים, אבל עדיין מרגישים את השטח כמו שצריך ומרגישים גם את האדרנלין.  בתומקאר יכולים לשבת עד 4 אנשים, וברוב המקומות אחרי הדרכה קצרה אפשר לנהוג בו עצמאית – ללא הדרכה. הנסיעה מתבצעת בשבילים מסומנים שעוברים דרך הרפתקאות שטח שונות ומשונות, וכל יושבי התומקאר נהנים מנופים מרהיבים ומחוויות שלולא בחרו בטיולי  תומקאר כנראה שלא היו יכולים לחוות.

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לצאת לטיולי תומקאר הוא:

  • לבחור חברים טובים
  • למצוא חברות תומקאר באזור שבו אתם רוצים לטייל
  • להשוות בין החברות מבחינת בטיחות, מסלולים ואטרקציות
  • לצאת לטיול משגע בנופים המדהימים של ארצנו.

תיהנו!

השאירו תגובה
תגובה
Name
אימייל
דילוג לתוכן