טיולי טרקטורונים

טיולי טרקטורונים

טיולי טרקטורונים בארץ

אם אתם מתכננים לצאת לטיול עם המשפחה ו/או עם חברים, ואתם מחפשים חוויית טיול בארץ, כזאת שלא רק תצטלם יפה לאלבום התמונות אלא גם תשאיר אחריה זיכרון ארוך ומקסים – כדאי שתבדקו את האפשרות לצאת ביחד אל טיול טרקטורונים.

מהו טיול טרקטורונים?

כשמו כן הוא – טיול שמתקיים כשאתם ישובים בטרקטורון. יש חברות שמשכירות טרקטורון לנהיגה עצמית ויש כאלה שמוציאות טיולי טרקטורונים רק עם מדריך, כך שאתם יכולים לבחור את סוג הטיול שמתאים לאופי ולהעדפות שלכם. לא משנה באיזו אופציה בחרתם – מחכה לכם חוויה מקסימה שלא חווים כל יום.

טיול שטח שמתקיים בטרקטורון הוא אחר מכל מה שחוויתם עד היום. רכב השטח הזה גורם לכם להרגיש את השטח במלוא העוצמה, וליהנות לא רק מהנופים היפים של ארצנו, אלא גם מחוויית הנסיעה. כשנוסעים בטרקטורון חיים את השטח תרתי משמע, ונהנים מכל רגע שבו רואים מסביב נופים יפהפיים ומרגישים כמו שצריך את האדמה.

באילו מקומות בארץ ניתן לצאת לטיולי טרקטורונים?

טיולים בטרקטורון מתקיימים בכל אזור שבו אפשר לטייל בארץ, היינו גם בצפון, גם במרכז וגם בדרום. לכן, לא משנה לאיזה אזור אתם מגיעים – אם אתם רוצים לטייל בשטח ורוצים לעשות את זה בצורה חווייתית באמת – כדאי שתשקלו לצאת אל טיול טרקטורונים.

קצת מידע על הרכב עצמו

הטרקטורון המקורי יוצר לא על מנת לשמש כרכב לטיולי שטח, אלא כרכב חקלאי שנועד לסייע בביצוע עבודות חקלאיות שונות ואשר יועד לנוסע אחד בלבד. כשהבינו שמדובר ברכב עוצמתי שיש לו עבירות גבוהה גם בתנאי שטח מורכבים – החלו להשתמש בו גם כרכב שייעודו הוא טיולים. באותה תקופה החלו לייצר טרקטורונים שמיועדים גם לשני נוסעים, כך שבהחלט אפשר היה להוציא את הרעיון מהכוח אל הפועל ולהציע טיולי שטח בשניים באמצעות טרקטורונים. היום יש הרבה מאוד חברות שמציעות טיולי טרקטורונים, בדרום, בצפון ובמרכז.

איך בוחרים חברת טיולי טרקטורונים?

בגלל העובדה שטיולי טרקטורונים הם מאוד פופולאריים ושיש הרבה מאוד חברות שמציעות אותן, קבלו מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור את החברה שאיתה תצאו לטייל:

  • בטיחות – כפי האמור לעיל, טרקטורון הוא לא רכב שיוצר לטובת טיולי שטח, כי אם לטובת עבודה חקלאית. משמעות הדבר היא, שהרכב נועד לנסיעות קצרות במהירות נמוכה, ולכן נהיגה בו לא חייבה הגנה. היום, כשעושים ברכב שימוש לצורך טיולי שטח, חשוב מאוד לבדוק שהוא ממוגן.
  • המלצות – כדאי מאוד לבחור חברה ששמעתם עליה המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם, כי אם הם נהנו – אין שום סיבה שאתם לא.
  • מחיר – כמובן שגם המחיר הוא פונקציה לבחירת החברה, אבל תמיד עדיף לשלם קצת יותר וליהנות מטיול בטיחותי בנופים מדהימים.

לסיכום – טיולי טרקטורונים הם דרך אופטימלית להכיר את הטבע וליהנות ממנו. בחרו נכון את החברה שאיתה אתם יוצאים – ושיהיה לכם טיול נעים!

השאירו תגובה
תגובה
Name
אימייל
דילוג לתוכן